Fotoğrafçılara özel profesyonel çözümler.

Bir fotoğrafçı web sitesi için gerekli olan tüm araçlar ve daha fazlası Pixites’de.

Kolay ve Hızlı Talep toplayın

Gelişmiş Teklif Sistemi

Sizin için özel olarak geliştirdiğimiz teklif sistemi ile web sitenizden hemen fiyat teklifi talepleri toplamaya başlayın. Teklif isteyen müşterilerinize kolay bir şekilde ulaşın, hiç bir müşteriyi kaçırmadan hemen teklif verin.

Fotoğraf Paketleri

Paketler & Rezervasyon Sistemi

Müşterileriniz için hazırladığınız fotoğraf paketlerinizi tüm özellikleri ile web sitenize ekleyin ve gelişmiş rezervasyon formu ile hemen paketleriniz üzerinden rezervasyon talepleri almaya başlayın. Müşterilerinize eşsiz bir deneyim sunun.

Web Siteniz Hep Güncel

Instagram Akışı Galerisi

Instagram entegrasyonu sayesinde web sitenizi güncellemeseniz bile instagram’a eklediğiniz en son fotoğraflar her zaman web sitenizde otomatik yayında. Şimdiye kadarki en iyi instagram galerisi ile web siteniz her zaman taze.

Instagram Story

Instagram Stories Web’de

Web siteleri için özel olarak oluşturduğumuz stories özelliği ile web sitenizde kolayca tüm paketlerinizi, ofisinizi, çekimlerinizi ve paylaşmak istediğiniz tüm özellikleri kolayca müşterilerinize gösterin.

Hemen çalışmaya başlayalım.

 

Daha fazla bilgi almak ve sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek için aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizi arayalım ve size özel teklifimizi iletelim.