Planlar ve Fiyatlandırma

*30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Sorularınız mı var?

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Web Sitesi Özelliklerine Neler Dahil?

Gelişmiş Teklif Sistemi, Paket & Rezervasyon Sistemi, Otomatik Instagram Galerisi, Web Stories Sistemi, SSL Sertifikası, Temel SEO Optimizasyonu hizmetleri web sitesi paketine dahildir.

Teklif Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Teklif sistemi; müşterilerinizden web sitenizle kolayca talep toplayabileceğiniz, size özel yönetim panelinizden ve mail adresinizden gelen talepleri görüp müşterilerle iletişime geçebileceğiniz, kullanıcı deneyimi ile tasarlanmış bir sistemdir.

Paketler & Rezervasyon Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Paketlerinizi e-ticaret altyapısına hazır bir şekilde tüm özellikleriyle sunabileceğiniz ve kolayca rezervasyon isteği alabileceğiniz bir sistemdir. Tüm rezervasyon isteklerini yönetim panelinizden veya e-posta ile kontrol edebilirsiniz.

Dilerseniz sanal pos entegrasyonu ile web sitenizden kredi kartı ile paketlerinizi satabilir veya ödeme de alabilirsiniz.

Instagram Galerisi Nedir? Nasıl Çalışır?

Instagram hesabınıza yüklediğiniz tüm fotoğraf ve videolar aynı anda web sitenizde yayınlanır, web siteniz her zaman güncel kalır. Instagram hesabınızla web siteniz birbirleriyle senkronize şekilde çalışır.

Seo Optimizasyonu Nedir?

Web siteniz için temel SEO altyapı çalışması hazırdır ve bu sayede web siteniz organik arama sonuçlarında her zaman ön planda ve ilk sıralarda yer alır.

Temel Reklam Paketi Nedir?

Facebook, Instagram ve Google reklamları için web siteniz için tüm entegrasyonlar yapılır ve reklam optimizasyonu yapılarak sosyal medya ve arama motorlarında verdiğiniz reklamlardan en verimli şekilde geri dönüşler almaya başlarsınız.

Temel Reklam Paketi opsiyoneldir ve web sitesi paketi satın almış müşterilerimizle görüşme yapılarak bütçe ve çalışma şekli belirlenmektedir.

Kararınızı verdiniz mi?

Bizimle iletişime geçin.

İletişim

Hemen çalışmaya başlayalım.

 

Daha fazla bilgi almak ve sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek için aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizi arayalım ve size özel teklifimizi iletelim.